Najlepszy leasing – luty 2018

W miesiącu lutym pragnę przedstawić ranking pt. najlepszy leasing luty 2018. Moim zdaniem najlepszą ofertę proponuje Alior Bank, ponieważ istnieje możliwość leasingowania nawet używanych samochodów, a opłata wstępna waha się od 0 do 45%. Jedyny minus za stosunkowo długą procedurę.

Drugie miejsce przyznaję BGŻ BNP Paribas, gdzie opłata wstępna zaczyna się od 0 %, jednak aby móc skorzystać z opłaty wstępnej na tym poziomie, należy zdecydować się na stosunkowo nowy samochód, np. roczny. Okres leasingowania wynosi aż do 8 lat. Trzecie miejsce przyznaję Getin Leasing za opłatę wstępną, która rozpoczyna się od 1% wartości pojazdu. Warto również zwrócić uwagę na uproszczoną procedurę, która nie zajmuje wielu dni. Maksymalny wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy to aż 10 lat.

Kolejną lokatę zajmuje Raiffeisen Polbank za niską opłatę wstępną oraz wysoki wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy, bo aż 10 lat. Przyznaję jednak minus tej ofercie za niski okres leasingowania, bo jedynie do 5 lat.

Ostatnie miejsce w rankingu najlepszych leasingów na luty 2018 zajął mBank. Pomimo niskich opłat wstępnych i uproszczonej procedury, które są bardzo korzystne dla klientów, dużym problemem może być to, iż w mBanku można leasingować tylko nowe samochody. Warto zwrócić uwagę w tej ofercie na krótkie formalności oraz to, że nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej długi czas, by móc starać się o leasingowanie samochodu. Nie trzeba również mieć, z tego tytułu, poręczyciela, co jest dużym ułatwieniem dla nowych przedsiębiorców.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Latest posts by pawel (see all)

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *